Domů»Tvrzené sklo StarkGlass

Tvrzené sklo StarkGlass

Nemožné ihned
Zázraky na počkání!

Kdo zná pouze klasickou ochrannou fólii na ochranu displeje telefonu, bude mile překvapen. Tvrzené sklo je uplně nová generace ochranných filmů. S tloušťkou pouhých 0,3 mm dokáže zázraky.

Mezi přednosti tvrzeného skla patří jednoznačně snadná aplikace, extrémní odolnost, možnost opakovaného lepení, nebo maximální přilnavost.

ip6

Doručení do druhého dne

Zboží, které je skladem, objednáte jej do 16:00 a zaplatíte online kartou odešleme okamžitě. Máte tak jistotu, že váš telefon nezůstane nechráněn.

Záruka kvality

Nekupujete zajíce v pytli. Naše výrobky používají tisíce lidí v České republice, na Slovensku či v Německu. Pokud vám zásilka dorazí poškozená, bez řečí ji vyměníme. Reklamace řešíme okamžitě, protože je jich velmi málo.

Připravena k aplikaci

Jakmile si vyzvednete svoji zásilku, můžete rovnou aplikovat. Od nás dostanete vše, co je k tomu potřeba. Samotné sklo, aplikátor, návod i hadřík. K aplikaci si můžete pustit i videonávod.

Výhody tvrzeného skla

Proč byste měli chtít právě tvrzené sklo?

Perfektní průhlednost

Často se nás po špatné zkušenosti s ostatními výrobci ptáte, jestli je přes sklo dobře vidět. My můžeme s radostí říct, že ano. I na přímém slunci, kdy většina konkurence má problémy.

Perfektně sedí

Všechna skla vyrábíme přísně podle rozměrů poskytnutých přímo výrobci telefonů. Proto skla sedí nejlépe, jak to jen jde. Při správné aplikaci nehrozí odlepující se rohy, ani nic podobného.

Odpuzuje mastnotu

Každé ochranné sklo, které opustí naše sklady, má speciální oleofobický povlak. Díky této vrstvě je zaručeno, že se na tvrzeném skle nezachycuje mastnota. Čistý displej vždy a všude.

Zachová citlivost

Pokud bychom vám zavázali oči, nepoznáte rozdíl mezi telefonem se sklem a bez něj. Dotyk je naprosto přirozený, reakce telefonu přesné a svižné. I tohoto strašáka pusťte z hlavy.

Nárazuvzdorné

Viděli jste už telefon po pádu na zem displejem dolů a báli se jej otočit, jestli nemáte pavouka na displeji? Po aplikaci ochranného skla StarkGlass budete mít o starost méně. Pavouk na displeji nebude.

Nezanechá lepidlo

Ani u jednoho z našich produktů nehrozí, že byste po sundání museli škrábat z displeje lepidlo. Tvrzené sklo StarkGlass nepoužívá pro aplikaci lepidlo, takže na displeji nemá co zůstávat.

ip6

Pouze za 299 Kč

Za tuto cenu dostanete kompletní balení ochrany od StarkGlass. V balení naleznete tvrzené sklo, návod na aplikaci, vlhký hadřík na očištění displeje a suchý na jeho vyleštění před aplikací.

Graf řekne více než tisíc slov

Pečlivě sbíráme zkušenosti našich zákazníků a vytvořili jsme jednoduchý graf, který vyjadřuje, v kolika procentech ochranné sklíčko na telefonu pomohlo.

  • Tvrzené sklo StarkGlass

Zajímají vás jednotlivé výhody Tvrzeného skla?

Připravili jsme článek na našem blogu, ve kterém se detailně věnujeme tvrzenému sklu, jeho výrobě a výhodám. Zajímají vás detaily? Pak budete mít radost!

Podívejte se na ukázku aplikace ochranného skla

Připravili jsme několik videonávodů, aby pro vás bylo užívání výrobků StarkGlass co nejpříjemnější. Myslete na to, že jen dobře aplikované ochranné prvky poskytují správnou ochranu.

pavlinka
splnilo me ocekavani View this product→
Jan Bednář
Splnilo mé očekávání, kvalita perfektní, komunikace na jedničku. Jednoznačně nejlepší na trhu. View this product→
Marek
Na jedničku!! View this product→
Magdaléna
splnilo mé očekávání View this product→
×