Domů»HDX fólie StarkGlass

HDX fólie StarkGlass

Skutečně tenká
Neskutečně odolná!

Kdo zná klasickou ochrannou fólii na ochranu displeje telefonu, bude mile překvapen. HDX fólie je vyrobena z moderního materiálu, který dokonale přilne ke každému povrchu, který skvěle chrání až do posledního momentu.

Lepení HDX fólie je díky přiloženému aplikátoru velmi snadné. Při lepení mokrou metodou nevznikají bubliny a povrch se dokonale vyhladí. Kdo nezkusil, neuvěří!

hdxiphone6s

Doručení do druhého dne

Zboží, které je skladem, objednáte jej do 16:00 a zaplatíte online kartou odešleme okamžitě. Máte tak jistotu, že váš telefon nezůstane nechráněn.

Záruka kvality

Nekupujete zajíce v pytli. Naše výrobky používají tisíce lidí v České republice, na Slovensku či v Německu. Pokud vám zásilka dorazí poškozená, bez řečí ji vyměníme. Reklamace řešíme okamžitě, protože je jich velmi málo.

Připravena k aplikaci

Jakmile si vyzvednete svoji zásilku, můžete rovnou aplikovat. Od nás dostanete vše, co je k tomu potřeba. Samotnou fólii, aplikátor, návod i hadřík. K aplikaci si můžete pustit i videonávod.

Výhody HDX fólie

Obyčejná fólie, řeknete si. Je lepší, než se může zdát!

Perfektní průhlednost

Často se nás po špatné zkušenosti s ostatními výrobci ptáte, jestli je přes fólii dobře vidět. My můžeme s radostí říct, že ano. I na přímém slunci, kdy většina konkurence má problémy.

Ultra tenká

Jelikož naše fólie řežeme vždy přesně na konkrétní typ telefonu, dokonale sedí. Nemusíte se tak bát škaredých odlupujících se okrajů. Fólie je velmi tenká, až skoro nevíte, jestli je už nalepená.

Odpuzuje mastnotu

Každá ochranná fólie, která opustí naše sklady, má speciální oleofobický povlak. Díky této vrstvě je zaručeno, že se na HDX fólii nezachycuje mastnota. Čistý displej vždy a všude.

Zachová citlivost

Pokud bychom vám zavázali oči, nepoznáte rozdíl mezi telefonem s fólií a bez ní. Dotyk je naprosto přirozený, reakce telefonu přesné a svižné. I tohoto strašáka pusťte z hlavy.

Poměr cena/výkon

Můžete si říct, že "obyčejnou fólii" seženete za pár korun. HDX fólie StarkGlass je všechno, jen ne obyčejná. Za dobu, kterou na telefonu vydrží naše HDX fólie, byste vystřídali nespočet neznačkových kusů.

Nezanechá lepidlo

Známe to všichni. Domů si donesete novou fólii, starou sundáte a pod ní jsou nánosy starého lepidla. To s moderní HDX fólií nehrozí, jelikož není přilepena lepidlem. Telefon zůstane jako nový.

hdxiphone6

Pouze za 149 Kč

Za tuto cenu dostanete kompletní balení ochrany od StarkGlass. V balení naleznete HDX fólii, návod na aplikaci, vlhký hadřík na očištění displeje a suchý na jeho vyleštění před aplikací.

Graf řekne více než tisíc slov

Pečlivě sbíráme zkušenosti našich zákazníků a vytvořili jsme jednoduchý graf, který vyjadřuje, v kolika procentech ochranná fólie na telefonu pomohla.

  • HDX fólie StarkGlass

Zajímají vás jednotlivé výhody HDX fólie?

Připravujeme článek na našem blogu, ve kterém se detailně věnujeme tvrzenému sklu, jeho výrobě a výhodám. Až se sem podíváte příště, už bude viset na blogu.

Podívejte se na ukázku aplikace HDX fólie

Připravili jsme několik videonávodů, aby pro vás bylo užívání výrobků StarkGlass co nejpříjemnější. Myslete na to, že jen dobře aplikované ochranné prvky poskytují správnou ochranu.

×