Domů»FAQ

Často kladené otázky

Máte spoustu dotazů a my jsme za ně rádi. Pokud zde nenajdete odpověď na to, co vás zajímá, napište nám.

Pokud jste už někdy slyšeli o ochranné fólii na displej mobilního telefonu, máte napůl vyhráno. Tvrzené sklo, někdy také temperované sklo, je ochranná fólie na displej vyrobená z daleko odolnějšího materiálu, který se využívá například jako bezpečnostní sklo v automobilech. Pokud si chcete přečíst něco o jeho výhodách, navštivte tuto stránku.

Jelikož se snažíme vyjít vstříc všem zákazníkům, platit u nás můžete třemi způsoby. Lze zaplatit platební kartou rovnou na webové stránce, což je nejrychlejší a zdarma, nebo můžete využít běžného bankovního převodu. Pro nedůvěřivé zákazníky jsme zachovali možnost odeslat zboží na dobírku, za kterou si účtujeme pouhých 39 korun. Na poštovném nevyděláváme, proto jej držíme tak nízko. Ve všech případech naše zásilky doručuje Česká pošta, která to v 98% případů stihne do druhého dne!

Nic se neděje. Stačí nám zavolat nebo napsat na email a my ještě tentýž den odešleme zboží nové. Jakmile si budete vyzvedávat novou, nepoškozenou zásilku, tu starou necháte odeslat zpět na naši adresu. A to je vše, žádné papíry, ani zdlouhavá byrokratická kolečka. Chceme, abyste byli s našimi službami spokojeni v té nejvyšší možné míře.

Nenašli jste odpověď?

Usilujeme o to, abychom vám poskytli relevantní informace. Neváhejte se na nás obrátit, pokud vás něco zajímá.

×